OSTATNIO DODANE

Świąteczne Życzenia Bożonarodzeniowe | Hektar Wiedzy

BOŻE NARODZENIE 2022

Dodaj komentarz

102 Komentarze

 1. Dziękuję za wyjątkowe życzenia, bo nikt nie potrafi tak ich dobrać jak Pan? życzę zdrowia i wytrwałości w tym co Pan robi oraz Świat Bożego Narodzenia spędzonych w rodzinnej atmosferze. Pozdrawiam

 2. Czarku masz Niesamowity Dar – Dar zjednywania sobie ludzi ale nie manipulacją i obiecankami, ale Merytoryką i zebranym Doświadczeniem ?
  Nie przesadzę chyba jeśli napiszę, że aspirujesz do miana Anioła Stróża Polskiego Rolnictwa ?

  Dziękuję za życzenia i w rewanżu winszuję Zdrowia i Wytrwałości ?

  Rodzinnych Świąt ?‍?‍?‍???

 3. Dziękujemy za życzenia! Ze swojej strony życzymy wytrwałości w realizacji wszystkich zamierzonych celów, dalszego rozwoju, zdrowia i jak najwięcej czasu spędzonego w gronie najbliższych. Szczęść Boże! ? ?

 4. Wzajemnie dużo zdrowia szczęścia i radości z życia. Wszystkiego dobrego i Bożego błogosławieństwa na kolejny rok. Oby portal kwitł i rozwijał się nadal. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia życzy Arkadiusz z rodziną.

 5. Dziękuję Czarek za życzenia Jesteś wspaniałym Polakiem twoja passja do rolnictwa jest cudowna nigdy nie wątpi będziemy cię wspjerać zawsze Niech Łaska Boża Cię Chroni i twoją rodzinę BÓG ZAPŁACI

 6. Wszystkiego dobrego na święta, dużo zdrowia oraz wiele łask Bożych dla Pana.Dla Pana Rodziny i wszystkich z Portalu Hektara Wiedzy.Wytrwałości w tym co Pan dla Nas robi w nowym roku.???

 7. Dziękujemy Panie Czarku w imieniu swoim a także całej mojej rodziny, Życzę ci abyś dalej spełniał swoje pasje i był wytrwałym w tym co robisz.
  Serdeczne życzenia, spokojnych ,radosnych , zdrowych Świąt Bożego Narodzenia, niech narodzony Jezus ma cię w opiece i darzy wszelkimi łaskami jakich potrzebujesz Ty, twoi bliscy, i wszyscy użytkownicy portalu.
  WESOŁYCH ŚWIĄT

 8. Wesołych świąt bożego Narodzenia panie Czarku ???? niech Pan robi to co do tej pory pan robił, bo to ma sens i uczy wszystkich że warto poszerzać swoją wiedzę i słuchać mądrych ludzi. Wszystkiego dobrego i dużo zdrowia dla Pana i pańskiej rodziny ??

Back to top button