OSTATNIO DODANE

POLSKA, JEDEN KRAJ DWIE POGODY, DWA RÓŻNE ZALECENIA. | SZYBKA PORADA #64

SZYBKA PORADA #64

Polska jest podzielona na tereny, gdzie spał śnieg, deszcz oraz tam gdzie nadal występuje susza. W dzisiejszej poradzie zalecenia dla dwóch różnych warunków pogodowych.

HektarWiedzy – zapraszam

***

WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Kopiowanie, powielanie, wykorzystywanie filmu bez zgody autora ZABRONIONE.
Copyright © 2020 Cezary Wincenciak

JAK PRZYGOTOWAĆ POLE POD BURAKI CUKROWE? | ODCINEK #40

Zaloguj się
*
Twój login
Nazwa użytkownika nie może być pusta.
Please enter valid data.
*
Hasło
Hasło nie może pozostać puste.
Please enter valid data.
Wpisz co najmniej 1 znaków.
ZALOGUJ
 

Dodaj komentarz

17 Komentarze

  1. Zycze kolegom obfitych deszczow tam gdzie nie padalo lub byl niewielki opad . Powtarzam pytanie do Czarka i kolegow mam nawozy organiczne bardzo dobra strukture gleby bardzo wysoki poziom prochnicy wysokie zasobnosci w makro oraz pH 6,8 – 7,2 czy stosowac mikroelementy , uprawiam rzepak , pszenice i kukurydze .

  2. Panie Czarku, może warto by było zrobić materiał o przygotowaniu cieczy użytkowej do oprysku? Co z czym mieszać , kiedy pryskać itp. itd. Nie zawsze się o wszystkim pamięta a fajnie by było mieć wszystko w jednym miejscu. Pozdrawiam

  3. Witam panie Czarki, a co z rzepakami późno sianymi, ja mam takiego 4ha które mają 6/8lisci i 8ha bardzo ładnego, którego będę regulował toporex, a co z tym późno sianymi zmniejszyć dawkę toporex czy czymś innym..?
    Proszę o odpowiedź…

  4. Witam panie Czarki, a co z rzepakami późno sianymi, ja mam takiego 4ha które mają 6/8lisci i 8ha bardzo ładnego, którego będę regulował toporex, a co z tym późno sianymi zmniejszyć dawkę toporex czy czymś innym..?
    Proszę o odpowiedź…

Back to top button